Yapışkanlı Gold Pleksi

Cama göre daha fazla hafif olan ve kullanım alanı daha geniş olan ve daha fazla tercih edilen gold ayna pleksi

Yapışkanlı Gold Pleksi

Gold pleksi çekme olarak üretilen ve akrilik levhanın arkasına sır çekilerek ayna olması sağlanana mobilya ve birçok dekorasyon ürününde ve alanında kullanılan sırlı camdır.Tasarımlara ve mobilya sektörüne özelliklede banyo ve dış cephede ya da tabelalara zenginlik getiren bir özel bir üründür. Ebat ve kalınlıklar kullanılacak yerin ya da uygulanacak yüzeyin çekme pleksi ebat ve kalınlık aralığıyla sınırlı olarak yapılır. Sırlı cama gold pleksi  yani altın rengi pleksi uygulanarak çeşitli ebat ve kalınlıkta üretilirler.
 
 Pleksi Özellikleri Nelerdir?

Camı ayna kalitesine getirir ve birçok alanda özel kullanım sağlayarak mekanları güzelleştirir. Oldukça hafif olduğu için uygulandığı yüzey ya da eşyaya ağırlık yapmaz çok kolay taşınır. Kırılganlık oranı çok düşük olduğu için ürün kaybı ve ziyanı oluşmaz. Buna bağlı olarak ekonomik kayıp yaşatmaz. Ayna kısmında bulunan ve özel yüzey koruyucu film sayesinde dış etkilere karşı uzun ömürlüdür. Her türlü ortamda kolaylıkla uzun yıllar kullanım hakkı sunar. Birden fazla renk seçeneği sunan ürün istenilen renk ebatta kolaylıkla kullanılmaktadır.

  Pleksi Nerelerde Kullanılır?
 
1- Tabela üretimi ve yapımında
2- Tanıtım sistemleri yapımı ve uygulanmasında
3- Ara bölme yapımı ya da ara bölme oluşturulmasında
4- Satış tezgahları üretimi ya da düzenlenmesinde
5- İç mekan giydirme ya da iç mekan tasarımlarında
6- Mağaza içi düzenlemeler ve yeniden tasarımlarda
7- Mobilya sektöründe çok amaçlı olarak yeni tasarımlar oluşturmada

Gold Ayna Pleksi 1mm Yapışkanlı 81x60Cm

Cama göre daha fazla hafif olan  ve kullanım alanı daha geniş olan ve daha fazla tercih edilen gold ayna pleksi yapışkanlı yüzeyi ile sabitlenme sağlar. Aynı yapıda olan ve bu amaçlı kullanım sağlayan ve eşit kalınlıklarda bulunan diğer cam ürünler ya da cam ayna ürünlerine göre 10 kat daha fazla  dayanıklıdır. Bu özelliği ile neme , hava değişimine ve karşı da oldukça dayanıklılık gösterir. Router kesim sunan yapısı ayrıca testere ve lazer kesim ile de kolaylıkla işlenir. İşlem sırasında ya da uygulama yapılırken kırılma durumunda cam ayna gibi keskin  olmadığı için iş yapan ustasına ya da uygulayıcısına zarar vermez. Gold Ayna Pleksi 1mm Yapışkanlı 81x60Cm büyük yüzeylerde rahat ve tek kullanım özelliği ile kolay uygulanır.

Gold Ayna Pleksi (3mm) 81x60Cm

Banyolarda ve mobilya sektöründe kullanım alanı sunan bu ürün yapışkanlı yüzeyi oldukça şık tasarımlar oluşmasına olanak sağlar. Router,testere ve lazer kesim ile de kolaylıkla işlenen ve birçok alanda özel kullanım alanı sunar. İşlem sırasında keskin hatlara sahip olmadığı için uygulaması cama göre çok daha kolaydır. Organizasyon ürün yapımı, otomat ve bankamatikler tasarımı, masa üstü isimlik ya da föylük, satış tezgahlarının iç ve dış  mimari uygulamaları, mobilya ve yapı sektörü,  endüstriyel yapılarda kolay ve oldukça şık tasarımlar yapılmasını sağlar.

Gold Ayna Pleksi (2mm) 81x60Cm

Özel ve uygulanabilen yapısı ile iç ve dış mekanlarda kullanım şıklığı sunar. Mükemmel saydamlık sağlarken dış ortamlarda mukavemet sağlar. Çizilmelere karşı dayanıklı özelliği sayesinde uzun yıllar ilk günkü gibi kalır. Çok kolay işlenebilir ve şekil verilebilir bu özelliği ile de birçok ortamı süsler. Yüksek kimyasallara ve yakıcı maddeler karşı dayanım gösterir ve termoform edilebilir

UV ışınlarına ve karşı dayanıklılığı ile gıda maddeleri ambalajlarında kullanım özelliği sunar. Çok geniş kullanım alanı sunan ürün ağır metal ya da zehirli hiçbir madde ihtiva etmez. Birçok alanda özel tasarım sunumu ile de  gönül rahatlığı ile kullanım sunar.