LAZER KESİM MAKİNASI

LAZER KESİM MAKİNASI

Co2 RF METAL TÜP

78000.00 TL

LAZER KESİM MAKİNASI

Lazer Kesim Makinası

Lazer kesim makineleri, son yıllarda yaygın olarak kullanılan çeşitli materyalleri kesmeye ya da markalamaya yarayan makinelerdir. İstanbul bölgesindeki işletmeleriniz, fabrikalarınız ve işyerleriniz için İstanbul lazer kesim makinası satın almayı düşünüyorsanız, internet üzerinden kaliteli lazer kesim makinaları modellerini uygun fiyat avantajları ile müşterileriyle buluşturan deneyimli, profesyonel ve güvenilir firmalara başvurabilirsiniz. Bu firmalar arasında sadece satış değil, lazer kesim makina kurulumu, yedek parça satışı, tamir ve servis hizmetlerini sunanlar da bulunuyor.

Lazer Kesim Makinalarının Farkı  

Lazer kesim makinaları, kusursuz hizmetleri ile çalışma hayatında tercih edilen makinelerdir. Geniş model seçenekleri ile firmaların her türlü ihtiyacını, kesme, kazıma ve markalama işlemleri başta olmak üzere hızlı bir şekilde gerçekleştiren makine türleridir. Satın alacağınız lazer kesim makinaları kaliteli parçalardan oluşturulan son teknoloji ürünü sistemler içerdiği için dayanıklı ve olumsuz dış koşullara karşı güçlü mukavemet nitelikleri ile uzun süreli kullanım imkanı sağlarlar. Diğer sistemlere nazaran birçok üstün özelliği olması sebebi ile İstanbul lazer kesim makinası firmalar için idealdir.

Öne Çıkan Lazer Kesim Makinaları Çeşitleri 

Pleksi Lazer Kesim Makinası 

Ahşap, pvc, cnc, fason, nikel, krom, paslanmaz çelik gibi ürün ve hizmetlerin düzenli bir biçimde ve hatasız olarak kesim işlemleri için tercih edilen lazer kesim makinalarıdır. Pleksi lazer kesim makinaları, işletmeler, fabrikalar ve birçok iş yerinde kullanılmakta ve iyi sonuçlar ortaya koymaktadır.

Mini Lazer Kesim Makinası

Mini lazer kesim makinaları, ürünü ortaya koyma ve pratik kesimler ile avantajlı sonuçlar elde edilmesini sağlayan ileri lazer teknolojisinin ürünü sistemlerdir. Mini lazer kesim makinalarının kesim kaliteleri sayesinde kusursuz şekillendirme ve kesimler yapmak mümkün olmaktadır.

Ev Tipi Lazer Kesim Makinası 

Son lazer teknolojisini yansıtan ve kaliteli bir lazer kesim makinası çeşididir. Özellikle lazer kesim konusunda kullanıcılarına sağladığı avantajlarla pek çok sanayi ve endüstri sektörüne olumlu katkılar sunmaktadır. Enerji verimliliği ve enerji tasarrufu bakımından tercih edilmesi tavsiye edilen lazer kesim makinalarıdır.

Fiber Lazer Kesim Makinası 

Fiber lazer kesim makinaları, galvo veya masa tipi olarak piyasada satışa sunulan yaygın olarak kullanılan lazer sistemleridir. Bu tip lazer kesim makinalarında çok sert malzemeler kolaylıkla kesilebilmektedir. Galvo tipi fiber lazer kesim makinaları genelde markalama amacı ile kullanılmaktadır. Masa tipi fiber lazer kesim makinaları ise metal lazer kesim makinaları olarak da ifade edilmekte ve bu şekilde lazer sistemleri sektöründe tanınmaktadır. Fiber lazer kaynağı kullanılan lazer kesim makinaları, genellikle metal ürünlerin kesimi ve markalamasında kullanılmaktadır.

Karbondioksit (CO2) Lazer Kesim Makinası

Lazer kesim makinaları, kullanmış oldukları lazer kaynaklarına bağlı olarak da farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Lazer kesim makinalarında, makine türünü belirlemenin yanı sıra lazer kaynakları lazer kesim makinalarından beklenilen yararların elde edilmesi açısından oldukça önemlidir. Lazer kaynaklarındaki farklılıklar lazer kesim makinalarının sahip oldukları özellikler arasında da farklılıklara neden olmaktadır. Bu tip makinaların keseceği malzeme ile lazer kaynağı direkt orantılı olmaktadır. CO2 lazer kaynağı çoğu zaman metal olmayan ürünlerin kesiminde kullanılmaktadır.

Karbondioksit kaynağı kullanılan makinelerde cam tüplü ve metal tüplü olarak iki çeşit bulunmaktadır. Büyük ölçekli lazer kesim makinalarında metal tüpler kullanılmaktadır. Diğer tür makinelerde ise cam tüp kullanımı tercih edilmektedir. Karbondioksit (CO2) kaynağı kullanan makinalar piyasada en çok bulunan makinelerdir. Firmaların siparişlerinde yer verdikleri lazer kesim sistemleridir.

Ahşap Lazer Kesim Makinası

Ahşap, yaşamın neredeyse her alanında karşımıza çıkan bir üründür. Ahşap yapısı itibari ile işlenmesi bakımından metaller ile karşılaştırıldığında daha kolay bir şekilde işlenebilmektedir. Ahşap lazer kesim makinası sayesinde ahşap ve mof gibi ürünlerin işlenmesi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Deri Lazer Kesim Makinası
 
Deri lazer kesim makinaları ile pahalı kalıp maliyetleri minimuma inmektedir. Ayakkabı tabanları, astar, kalıp ve model kesimleri deri lazer kesim makinaları ile daha kaliteli ve verimli bir şekilde işlem görebilmektedir. Ayrıca diğer lazer kesim makinalarına göre daha uygun fiyatlara satışa sunulan lazer kesim makinalarıdır. İşletmelere ve fabrikalara ekonomik ve etkili çözümler sunmaktadır. Seri ve hızlı bir üretim için ideal makinalardır.

Rulo Lazer Kesim Makinası  

Paslanmaz ve diğer rulo halindeki metallerin kesiminde sıkça kullanılan otomasyon destekli açıcı ve besleyiciye haiz makine türleridir. Rulo lazer kesim makinaları, iş gücü ve hurda maliyetini azaltarak verimliliği artıran makine çeşitleridir.

Galvo Lazer Kesim Makinası

Deri ve kumaş kesimlerinde çok hızlı işlem yapılabilen lazer kesim makinalarıdır. Çalışma alanları 150 cm x 150 cm kadar büyüyen sistemlerdir. Daha çok ince malzemelerin kesim ve işlenmesinde tercih edilen makinalardır. Masa lazer sistemleri ile kıyaslandığı zaman ince malzemelerin kesiminde gösterdikleri üstün hız ile göze çarpmaktadırlar.        
   
Lazer Kesim Makinalarının Fiyatlandırılmalarını Etkileyen Hususlar  

Lazer kesim makinaları, pek çok işletme ve fabrikada kullanılan mükemmel sonuçlar elde edilen güvenilir ve yüksek teknoloji ürünü makinalardır. Özenle seçilen kaliteli parçalardan üretilen lazer kesim makineleri, geniş makine modelleri ile sanayi ve endüstri sektörleri başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Dayanıklılıkları, kalıcı bir kullanım imkanı vermeleri, hızlı ve seri üretim için elverişli olmaları, yüksek teknoloji sistemlerini içermeleri, lazer kesim makinalarının diğer kesim makinalarından ayırıcı özellikleri arasında yer almaktadır.

Lazer kesim makinalarının fiyatları; parçaları, lazer kaynak türleri, modelleri, ebatları, kendilerini imal eden tanınan firmaların marka adlarını taşımaları gibi kriterler tarafından belirlenmektedir. Bununla birlikte bu makineleri satışa sunan firmaların, maliyet ve kar oranları, müşterilerine sundukları kampanyalar ve fiyat indirimleri paralelinde lazer kesim makinalarının fiyatları değişiklik taşımaktadır. Ayrıca firmalar arasındaki rekabet de firmaların satış fiyatlarına yansıyabilmektedir.  

Lazer kesim makinalarını en ekonomik fiyatlar ile satın alabilmek için bu alandan satış yapan firmaların internet sitelerinin dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Ürün kataloglarında yer alan lazer kesim makine modelleri özellikleri ve fiyatları ile detaylı şekilde araştırılmalıdır. İhtiyaç duyulan lazer kesim makinası türünün doğru bir şekilde tespiti akabinde o ürünün fiyat karşılaştırması internet siteleri üzerinden yapılmalıdır. Ayrıca sadece satış hizmeti değil, satış sonrası destek, yedek parça tedariki, kurulum, servis ve tamir hizmetlerini sunabilen güvenilir firmalar tercih edilmelidir.      
   
Lazer Kesim Makinalarında Geniş Kapsamlı Hizmetler için Öncü Firma   

Lazer kesim makinelerinde en geniş kapsamlı hizmeti sunan öncü firmaların başında Kalender Lazer gelmektedir. Kalender Lazer, deneyimli ve profesyonel mühendis ekibi ve tüm başarılı çalışanları ile birlikte satış, müşteri hizmetleri, satış sonrası destek, tamir ve servis hizmetlerinde müşterilerine
garantili, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarına devam eden Kalender Lazer, lazer sistemlerini geliştirmek amacı ile yeni çalışmalarda yapmaktadır. Her zaman daha iyi bir hizmeti ve daha üstün bir kaliteyi hedeflemektedir.

Firmaya ait internet sitesi üzerinden firmanın hizmet kapsamını detaylı bir şekilde inceleyebilir, aklınıza takılan lazer sistemlerine ilişkin tüm sorularınızı firmanın yetkili müşteri temsilcilerine 7/24  iletebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu lazer kesim makine modellerini özellikleri ve fiyatları ile inceleyerek online olarak sipariş edebilirsiniz.