2mm Gümüş Pleksi

Pleksi çeşitli renklerde dayanıklı ve kesim uygulanan ve ev dekorasyonu ve sanayi dallarında birçok alanda kolay kullanım sunun bir çeşit sırlanmış ve yapışkanlı levhadır.

Gümüş Ayna Pleksi (2Mm)81X60Cm

Pleksi çeşitli renklerde dayanıklı ve kesim uygulanan ve ev dekorasyonu ve sanayi dallarında birçok alanda kolay kullanım sunun bir çeşit sırlanmış ve yapışkanlı levhadır. Yüksek rijitlik özelliği ile çok dayanım gösteren ve oldukça uzun ömürlü ve mukavemet özelliğine sahiptir. Dış hava koşulları, hava hızlı değişimi, sıcaklık artışı ya da ani düşüşü, UV ışınları gibi tüm zararlı ve olumsuz hava olaylarına karşı yüksek dayanıklılık gösterir. -50  ya da +85 °C arası sıcaklık koşullarına dayanır ve kesinlikle matlaşma ya da erime olmaz. Dayınımı ve dayanıklığı yüksek ve sağlık açısından Zaralı materyaller içermez!

Gümüş Ayna Pleksi (2mm)81x60Cm

Sert  ve olumsuz hava olayları ya da asit yağmurları gibi dış çevre koşullarında asidik ve bazik dayanım performansı göstererek orijinal yapı ve dokusunu korur. Gümüş pleksi pürüzsüz, düz ve parlak yüzey özelliği ile birçok alan ve sektörde  kolay işlenebilme özelliği sunar. Akustik izolasyona imkân veren ve titreşim emme özellikleri gösteren bu levhalar bulunduğu ortama ferahlık ve sağlık katar. Isı yalıtım özelliğe ve yanmayan, alev almayan yapısı ile diğer kompozit panellerden üstünlük ve farkla ayrılır. Darbe dayanımı ve darbelere karşı mukavamiyeti çok yüksektir. Yapı, imalat, sanayi ve çevresel kirlenmeden kaynaklanan zararlı etkenlerden  bulunduğu ortamı ve uygulandığı yüzeyi korur. Solar radyasyon ve zararlı kimyasallar karşısında bulunduğu ya da uygulandığı ortama  bariyer görevi görür. Hafif malzeme olduğu için bulunduğu yapı ya da uygulandığı yüzeye yükleme ve ağırlık yapmaz.

Pleksi yani akrilik levhalar ya da çevrildiği veya üretildiği malzemeler çok kolay işlenebilen ve monte edilebilen bir malzeme olduğu için kullanım ve üretim kolaylığı sunar. Aklınıza gelebilecek  ve uygulanabilecek bütün montaj teknikleri ile istenilen yere ya da şekle sokulabilir. Çift taraflı bant veya yapıştırıcı tutkalı yere dikey ve birbirine paralel şeritler halinde kesintisiz ve pürüzsüz uygulamanızı gerekir. Aksi durumda yavaş ya da yeterince yapışma olmaz ve sonrasında kabarma ya da düşme yaşanabilir. Ayna yapışkanı veya benzeri bir kuvvetli yapışkanı kullanım kuralları dâhilinde ve uygun yüzeye kullanmanız size mükemmel saydamlık ve şık bir görünüm sağlar.

Gümüş Ayna Pleksi (2mm)81x60Cm Özellikleri

Dış ortam şartlarına dayanır ve oldukça yüksek mukavemet sağlar.
Yüksek kimyasal dayanımı gösterir ve yapısal bozulma yapmaz.
Çizilmeye ve bükülmeye karşı mukavemet gösteriri.
Kolay işlenebilir olduğu için çabuk ve kolay uygulanır.
Termoform  ya da yapışma ve tutunmayı yüksek oranda yapar.
UV ve aşırı yoğun güneş ışınlarına karşı dayanım sağlar.
Geniş uygulama alanı ile birçok alan ya da mekânda uygulama fırsatı sunar.
Gıda ambalajlarında ve gıda muhafazasında sağlıklı kullanım sunar.
Organizasyon ve gösteri ürünleri yapımında kullanılır.
Otomat para çekme ya da yatırma makineleri ve bankamatikler de dekor amacı kullanım sunar.
Ofis ve bürolarda masa üstü broşürlük olarak kullanılır.
Etiket ve süs eşyası yapımında ve rakam ve harf üretiminde özgün tasarım imkânı sunar.

Gümüş Ayna Pleksi (2mm)81x60Cm ev, ofis, banyo, oteller, lokanta, köşk ve saraylarda ve birçok alan ya da yaşam alanında şık kullanım ve oldukça özel tasarımlarla uygulanır. Bulunduğu ortama ve yaşam alanlarına lüks ve gösteriş sunan ve yapışkanlı sırlı levhalar maliyet açısından da oldukça ekonomiktir. Üretimi, uygulaması, taşınması, birçok aynı ürüne göre daha kolay ve daha ekonomiktir. Gereksiz ve fazla iş gücüne ihtiyaç duymadan bulunulan ortama uygulanır. Kalınlık ve ebatları uygulama alanlarına göre farklılık gösteren bu levhalar birçok sektöre yeni iş kolu sağlamıştır.