2mm Gold Pleksi

Pleksi ince camın sırla işlenerek ayna ve çeşitli dekorasyon ürününe dönüştürülmesidi

2mm Gold Pleksi

Pleksi ince camın sırla işlenerek ayna ve çeşitli dekorasyon ürününe dönüştürülmesidir. Ülkemizde özellikle süs eşyası ve ev dekorasyonunda kullanılmaktadır. Binlerce çeşit ve şekilde üretilen gold pleksi kullanılacağı yer ya da eşyaya göre ebadı kalın veya ince olmaktadır.

Pleksi Kulanım alanları: Tek tek rakam ya da harf yapımı, resim ve etiket üretimi, reklam ve tanıtım ürünleri, İç mimari ve ev dekorasyonu, fuarlarda stant tasarımları, ev ve ofislerde süs eşyası ve isimlik ya da tamamlayıcı ürün, mobil ve cep telefonu aksesuarlarında, fotoğraf çekimi sırasında yansıtıcı yan dekor malzemesi olarak.

Cama ve diğer ürünlere göre oldukça hafif ve kullanım alanı geniş olduğundan  çok daha fazla tercih edilmektedir. Eşit kalınlıkta olan aynı ebattaki cam ayna ürünlerine göre 10 kat daha dayanıklı ve taşınması ve uygulaması daha kolaydır. Router, testere ve lazer ile istenildiği gibi işlenebilir. Kırılma, düşme ya da çarpma gibi durumlarda kazalara ve darbelere karşı oldukça dirençlidir. Keskin hatlara ve köşelere sahip olmadığı için iş kazalarına sebebiyet verecek kesme ya da batma gibi kazlara neden olmaz.

Cama yakın şeffaf  gold aynalı pleksi yapışkanlı ve oldukça pratiktir. İç mimari ve  ev dekorasyonunda  tercih edilen ürün, cam aynalara göre daha hafif  ve kullanımı ve montaj laması daha kolaydır.
Cama göre  daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Saydam özelliği ile dekorasyon ve imalat sektöründe geniş biçimde çok çeşitli renk alternatifleri sunmaktadır.

Klas ve gösterişli ortamlar oluşturmanın en kolay ve ekonomik yolu altın rengi aynalı pleksi ürünlerdir. Çünkü montaj laması ya da yüzeye uygulaması kolay olan bu ürünler kırılma ve çarpmalara karşı çok dayanıklıdır.

Yapışkanlı olarak üretilen ve birçok yüzeye yüksek tutunma ve uygulanma özelliği ile sektörel bazda bir yenilik ve kolaylık getirmiştir.

Altın renginde, oldukça dayanıklı yüksek kaliteli akrilikten üretilmiş  yapışkanlı levhadır. Altın ayna olarak adlandırılan ve birçok alanda uygulanan  pleksi gold ayna yansıtma konusunda normal bir cam aynayla aynı görevi yapar.  Cama oranla maliyeti daha ucuz olduğu için yapan ve yaptıran için oldukça ekonomiktir. daha sağlam ve daha ekonomiktir. Lazer, ısı ve özel kesicisi ile kolay kesilir istenilen boyutlara getirilerek kolayca uygulanır.
 
Gold Ayna Pleksi 2mm Yapışkanlı 81x60Cm

Gold aynalı pleksi, ışık geçirgenliği oldukça yüksek dekoratif amaçlı olarak kullanılan üründür.  
Estetik ve şık bir tasarım için dekor amaçlı kullanılmaktadır.  Düşme ve kırılma durumunda çok parçaya ayrılmaz ve dağılmaz. Köşeleri oval ve kesici değildir.

Cam ve diğer materyallere göre  ısıya daha dayanıklıdır. Tasarım ve dizayn amaçlı kullanılanları parlak ve şık görünüme sahiptir. Ayrıca lazer ile kolay  şekillendirildiği için çok farklı tasarımlar yapmaya da olanak sağlar.

İş yerleri ve büyük lüks otellerde banyo aynası ya da iç dekor ürünü olarak  ayna dekor ürününün kullanımı yaygındır. Şık ve gösterişli tasarım imkânı sunan pleksi glod klasik tarzın modern yüzünü yansıtmaktadır. Üstüne çok farklı ve çeşitli birçok desen ve model uygulanma özelliği ile tasarımda boyut değiştirmeye sebep olmuştur.

Model uygulaması,  çok çeşitli desenler, birçok renk seçeneği ve gelişen teknoloji ile alternatifleri  ve kullanım alanları da artmıştır.  Evlerde, saraylarda ve lüks mekânlarda aydınlatma detaylarında kullanımı tasarım ve seçenek yelpazesini genişletmiştir. Pratik uygulanan, stant ya da reklam amaçlı işlenmesi ile şık dekor unsurudur. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu ürün deforme olmaz ve zamanla matlaşma yaşanmaz.